.
.

<<  Firma Profili  >>

.
 

YEŞİL KONYA  EVDEN EVE;  Evden eve nakliyat  alanında faaliyet göstermektedir.

 

Konya firması olan, Yeşil Konya Evden Ev Nakliyat   konusunda uzman ekibiyle birlikte uzun yıllardır  nakliyat hizmeti vermektedir.

 

Yıllardır müşteri memnuniyetini ön planda tutması ve dürüstlük ilkesinden şaşmaması sayesinde bugün bir çok evden eve taşımacılık firma olmasına rağmen Konya'nın tercih ettiği evden eve taşımacılık firması olmaktan gurur duyuyoruz.

 

Firmamız; müşterilerine asansörlü ve sigortalı taşımacılık hizmetinin yanında, eşyaları ücretsiz paketleme hizmeti de vermektedir.

 

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda kalite standartlarında, medeni ve ileri düzey hizmet vermekteyiz.

 

Amacımız en ileri düzeyde müşteri memnuniyeti öngörerek güler yüzlü hizmet ve memnuniyeti ön planda tutmaktır. En değerli eşyalarınızı tam istediğiniz gibi isteğinize uygun bir şekilde paketleme - koruma - montaj şeklinde hizmetlerimizle her daim ön planda olmaktayız...

 

Firmamız; Nakliye hizmetleri, Paketleme hizmetleri ve daha bir çok hizmet faaliyetlerimizi siz değerli müşterilerimiz sayesinde kalite standartları çerçevesine sürdürmekteyiz.

 

Nakliye hizmetlerinde; Evden eve nakliyat, Şehir içi nakliyatı, Şehirler arası nakliyat, Ofisten ofise Nakliyat ve Şirketler arası nakliyat hizmeti vermeye devam etmektedir.

 

Kadromuzda bulundurduğumuz elemanlar tecrübeli, eğitimli, saygılı ve işini iyi bilen elemanlardır.

 

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

 

                         .......      Yeşil Konya  Evden Eve Nakliyat   .......